Flora***

Hotel Flora má výbornou polohu přímo v centru klidné lázeňské čtvrti, jen padesát metrů od kolonády a léčivých pramenů. Hotel má 69 moderně, nově a útulně zařízených dvoulůžkových pokojů se sprchou a WC, telefonem s přímou provolbou, televizí se satelitními programy, vysoušečem vlasů a trezorem (za poplatek). V hotelu jsou dvě restaurace. V 6. patře se nachází chlouba hotelu - zasklená vyhlídková vinárna a kavárna s otevřenou terasou a s nádherným panoramatickým pohledem na celé město. Třikrát v týdnu zde hraje živá hudba k tanci i k poslechu.
 
Přímo v budově se nachází léčebné oddělení s odborně vyškoleným personálem. Wellness studio nabízí kosmetiku, pedikúru, manikúru. Od roku 2010 je postavena spojovací chodba mezi hotely Flora a Maxim, kde je možno zdarma využít bazén s protiproudem (cca. 4 x 9 m).
 
V hotelové hale mají hosté volný přístup k internetovému koutku. Ve všech prostorech hotelu je k dispzici  bezplatně WiFi připojení.
Parkování je možné předem rezervovat (omezený počet parkovacích míst vzhledem k vnitřnímu lázeňskému území) přímo před hotelem, nebo ve dvoře za poplatek.
Hotel Flora je nekuřácký. Psi a kočky jsou v hotelu za poplatek vítáni.

Litujeme, ale v této lokalitě se momentálně žádná nabídka nenachází.