Maxim***

 
Hotel Maxim se nachází v centru Mariánských Lázní a je vzdálen pouze 100 metrů od lázeňské kolonády. Kouzlo přelomu století na Vás dýchne ihned jakmile překročíte práh hotelu Maxim. Prostorná, nádherná vstupní hala je vyzdobena nábytkem z první republiky, secesními zrcadly a vitrážemi a dokonale propracovanými doplňky. Budete se opravdu cítit jako by jste se ocitli v minulém století.
 
Hotel Maxim nabízí ubytování v 25 prostorných dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny postelí o velikosti Super King (200x200 cm), vlastní koupelnou se sprchou, toaletou, vysoušečem vlasů, TV se satelitním příjmem, telefonem a pokojovým trezorem. Ve vstupní hale je situována nonstop recepce se směnárnou a doplňkovým zbožím.
 
Hotel Maxim prošel v roce 2004 velkou rekonstrukcí, bylo přistaveno 4. poschodí a zřízení vlastního balneo provozu s bazénem. Hotel Maxim je v současné době propojen průchodem s partnerským hotelem Flora, kde hoteloví hosté mohou využívat dalších služeb. Hotel disponuje malým salónkem s kapacitou 17 míst, kde je možnost wifi připojení či využití širokoúhlé televize s DVD.

Litujeme, ale v této lokalitě se momentálně žádná nabídka nenachází.